Kavel nummer: 16107-038
Omschrijving
voordeur overkaping incl led verlichting De Formentor bureauhemel in gebogen design is voorzien van LED-verlichting op batterijen . Hij beschermt de ingang betrouwbaar tegen regen, sneeuw en hagel en zorgt dankzij een bewegingsmelder automatisch voor meer veiligheid in het donker . Na 20 seconden zonder bewegingsdetectie gaat het licht weer uit. De grijze consoles zijn gemaakt van stevig, windbestendig kunststof. Zelfs als de buitentemperatuur verandert, behouden de banden hun oorspronkelijke vorm. Een aluminium vouw aan de voor- en achterkant en een aluminium dwarsbalk zorgen voor de stabiliteit van de transparante, UV-bestendige polycarbonaatbeglazing . Deze is extra verstevigd met een aluminium kruisschoor. De inbouwhoogte boven de deur bedraagt ??285 mm. De overkapping is eenvoudig te monteren en indien nodig uit te breiden door het plaatsen van extra sets. De bouten voor montage in baksteen worden meegeleverd. Let op: Iedere gevel stelt andere eisen aan het bevestigingssysteem. Een correcte verankering is net zo belangrijk als het vermijden van koudebruggen. Geschikt montagemateriaal voor andere materialen is daarom apart verkrijgbaar. Voor de LED-verlichting is geen stroomaansluiting nodig, er zijn 5 x 1,5 V AAA-alkalinebatterijen nodig, deze zijn niet bij de levering inbegrepen.leveringsomvang
2 x schijf, 8 x rubberen afdichting, 1 x aluminium profiel voorzijde, 1 x aluminium profiel achterzijde, 1 x aluminium profiel type H, 2 x steunen, 1 x LED-verlichting, bevestigingsmateriaaltoepassingsgebied Buiten
Geschikt voor Ingangen van huizen
Bescherming tegen weersinvloeden UV-bestendig, weerbestendig
Breedte 740 mm
Hoogte 285 mm
lengte 1.200 mm
Inrichting LED verlichting
Kleur bekleding Transparant
Kleur drager Grijs
kleurtemperatuur 6.500K
Prestatie 0,8 W
Gloeilampen LED
lichte kleur Daglicht wit
Lichtstroom 86 lm
Afdekmateriaal Polycarbonaat
Materiële drager plastic
nominale spanning 7,5V
sneeuw belasting 97,5 kg/m²
Beschermingsklasse IP65
Sterkte bekleding 2 mm
Gewicht (netto) 4,8 kg
Conditie: Nieuw
Garantie: Geen
Voor meer informatie over de verzendmogelijkheden, zie de Veiling informatie.