Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d.. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek)
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Colliers, Halssieraden, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Colliers, Halssieraden, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Noord-Afrikaanse Mahden?. theepot
Kavelnr: 16212-1137Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Muntset Nederland
Muntset Nederland. In harde cassette. H12cm/B17cm/130Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1183Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Verzilverd toastrek
Verzilverd toastrek. H12cm/B14cm/150Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1264Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
2 briefopeners
2 briefopeners. Geen merken gevonden. L21cm/106Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1348Conditie: Gebruikt
Oud verguld voorwerp
Oud verguld voorwerp. L14cm/64Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1366Conditie: Gebruikt
Muntset Aruba
Muntset Aruba. In kunststof etui. H11cm/B16cm/74Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7103Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
2 Hollandia Plate roomkannetjes
2 Hollandia Plate roomkannetjes. Aan onderzijde gemerkt. H5cm/122Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7109Conditie: Gebruikt
Muntset Aruba. In kunststof cassette. H12cm/B17cm/114Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7124Conditie: Gebruikt
Klontentang
Klontentang. Geen merken gevonden. L11cm/18Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7135Conditie: Gebruikt
Schaal
Schaal. Geen merken gevonden. H3cm/D10cm/58Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7180Conditie: Gebruikt
Vaasje
Vaasje. Geen merken gevonden. H15cm/40Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7186Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Colliers, Halssieraden, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren