Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren.

Paar verzilverde knopkandelaren. H15cm/398Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 16125-1576

Kavel sluit: 5 dagen

Biedingen: 2
Startbod: €6,00

Huidig bod: € 10,00

Partij Gero Zilmeta bestek.gemerkt. 1715Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 16125-1756

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Verzilverde kandelaar. H27cm/490Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 16125-1549

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 16125-1568

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 7,00

2 punts verzilverde kandelaar. H14cm/B22cm/180Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 16125-1569

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Verguld leeuwtje. L2cm/4Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 16125-1641

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kavelnr: 16125-1734

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Daalderop hengselschaal. H20cm/D23cm/288Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 16125-1780

Kavel sluit: 5 dagen

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00