Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Oude/antieke Makkum theebus
Kavelnr: 16035-2155Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 13,00
Antieke Oosterse tinnen theebus op voet. Met gedreven deco
Kavelnr: 16035-2298Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €7,00
Oude/antieke bronzen vijzel
Oude/antieke bronzen vijzel. H11cm/B13cm/1775Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2046Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 11,00
Antieke ets?, Achterburg wal Amsterdam
Kavelnr: 16035-2120Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 10,00
Daalderop Tiel Holland koperen rechaud
Daalderop Tiel Holland koperen rechaud. H7cm/D13cm/268Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2237Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Antiek (18/19de eeuw?) Chinees porseleinen bord
Kavelnr: 16035-2054Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Antieke brons met porselein lampvoet
Kavelnr: 16035-2130Conditie: Gebruikt
Gerhardi&Co. Tinnen koffiekan en suikerpot
Kavelnr: 16035-2132Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Antieke Salter's improved Family Scale No.50
Kavelnr: 16035-2136Conditie: Gebruikt
Handbeschilderd lepelrek met lepels
Handbeschilderd lepelrek met lepels. H25cm/B26cm/488Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2358Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Antiek koperen/bronzen console
Antiek koperen/bronzen console. H28cm/734Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2007Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Paar tot lampvoet gemaakte brons/messing kandelaren
Paar tot lampvoet gemaakte brons/messing kandelaren. H27cm/2190Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2014Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Antieke koperen ketel op koperen rechaud
Antieke koperen ketel op koperen rechaud. H29cm/786Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2020Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7,00
Koperen ketel op koperen rechaud
Koperen ketel op koperen rechaud. H34cm/B26cm/972Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2053Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Grote antieke koperen/messing schaal
Grote antieke koperen/messing schaal. H6cm/D40cm/794Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2058Conditie: Gebruikt
Bijzonder rechaud
Bijzonder rechaud. H16cm/D20cm/906Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2085Conditie: Gebruikt
ZTI tinnen vaas
ZTI tinnen vaas. Aan onderzijde gemerkt. H16cm/D12cm/338Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2106Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Grote antieke koperen peerketel
Grote antieke koperen peerketel. H32cm/B33cm/1360Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2125Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Koperen kit
Koperen kit. H27cm/D15cm/440Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2139Conditie: Gebruikt
Oud/antiek Chinees bord met karperdecor
Kavelnr: 16035-2148Conditie: Gebruikt
Antieke koperen ketel
Antieke koperen ketel. H28cm/B26cm/1070Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2179Conditie: Gebruikt
Antieke bronzen kandelaar
Antieke bronzen kandelaar. H18cm/678Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2252Conditie: Gebruikt
Antiek houtsnijwerk
Antiek houtsnijwerk. H26cm/478Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16035-2321Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Vintage - X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren