Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Legaat Artsen Zonder Grenzen X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Legaat Artsen Zonder Grenzen X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
2 antieke mosterdpotjes
Kavelnr: 16033-2265Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 37,00
Antiek? Olie en azijnstel
Kavelnr: 16033-2209Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 32,00
2 oude schenkkannen op montuur geen merken gevonden
Kavelnr: 16033-2012Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
3 brons/koperen kommen met gedreven decor
3 brons/koperen kommen met gedreven decor. H5cm/D11cm/402Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2064Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 12,00
Antieke (1930) boeken. De wonderbaarlijke avonturen van Bartje Kokliko
Kavelnr: 16033-2060Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Bronzen menora
Bronzen menora. H23cm/B21cm/1330Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2043Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
18de of 19de eeuwse koperen aansteek/pijpcomfor
18de of 19de eeuwse koperen aansteek/pijpcomfor. H8cm/L30cm/D15cm/744Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2153Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Antiek Indisch brons/messing sirischaaltje
Antiek Indisch brons/messing sirischaaltje. H4cm/D7cm/253Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2171Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Antieke speculaasplank
Antieke speculaasplank. H40cm/B7cm/320Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2228Conditie: Gebruikt
Antiek bronzen? Afrikaans beeldje
Antiek bronzen? Afrikaans beeldje. Vreemde manier van water halen. H6cm/B6cm/112Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2255Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Koperen blaker met vis als handvat
Koperen blaker met vis als handvat. H9cm/B12cm/130Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2274Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Empire koperen wandluster
Empire koperen wandluster . H45cm/1090Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2059Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Antieke brander?.
Antieke brander?. H21cm/526Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2107Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,02
Huidig bod: € 2,02
Antieke brons/messing blaker
Antieke brons/messing blaker. H7cm/B11cm/248Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2163Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Antiek koper/brons snebkan
Antiek koper/brons snebkan. H24cm/408Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2170Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
C. Kurz & Co Tiel tinnen kandelaar
C. Kurz & Co Tiel tinnen kandelaar. Aan onderzijde gemerkt. H16cm/D13cm/2Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2211Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Bronzen oliekan
Bronzen oliekan. H17cm/188Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2251Conditie: Gebruikt
Antiek bronzen? Afrikaans beeldje. H5cm/B6cm/62Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2254Conditie: Gebruikt
Engeltinnen sierbord
Engeltinnen sierbord. D23cm/772Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2305Conditie: Gebruikt
Paar tinnen kannen
Paar tinnen kannen. Aan onderzijde gemerkt. H9cm/314Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2313Conditie: Gebruikt
Paar koperen kommen
Paar koperen kommen. H6cm/B10cm/140Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2342Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Legaat Artsen Zonder Grenzen - X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren