In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse elektrische fietsen, racefietsen, dames/herenfietsen & benodigdheden te Houten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse (elektrische) dames en herenfietsen o.a. Giant Twist Plus Light, Bikkel Gouden Leeuw, Batavus Padova, Giant Tourer, Trek Navigator, Gazelle Easy Glider etc. Racefietsen o.a. Ridley Dean carbon racefiets met sram red & Canyon Speed Max Pro; fietsonderdelen o.a. accu’s, fietskettingen, zadels; fietskleding; bakfietsen etc.
19 feb 2018 van 10:00 - 12:00
02 mrt 2018 van 10:00 - 12:00
Lange Schaft 9b
3991 AP, Houten
Geen