Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D.
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Wintertafereel in passe-partout, achter glas en in houten lijst
Kavelnr: 16035-2023Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 16,00
Oude ets?. Dirk Harting. Amsterdam O.Z. Voorburgwal
Kavelnr: 16035-2105Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 10,00
Olieverfschilderij
Kavelnr: 16035-2018Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
Kavelnr: 16035-2166Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Oude druk/ets stadsgezicht Breda
Kavelnr: 16035-2186Conditie: Gebruikt
Oude ets Delft Vlamingstraat. Gesigneerd
Kavelnr: 16035-2226Conditie: Gebruikt
Druk achter glas
Kavelnr: 16035-2260Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Kavelnr: 16035-2261Conditie: Gebruikt
Druk eend
Kavelnr: 16035-2005Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Oude prent Stadhuis Den Haag
Kavelnr: 16035-2067Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Gemengde techniek. Gesigneerd
Kavelnr: 16035-2113Conditie: Gebruikt
Oude kleurendruk
Kavelnr: 16035-2122Conditie: Gebruikt
Borduurwerk in lijst
Kavelnr: 16035-2178Conditie: Gebruikt
Volkskunst in houten lijstjes
Kavelnr: 16035-2216Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Oude ets? Gezigt op de Koepoort te Doesburg 1840
Kavelnr: 16035-2288Conditie: Gebruikt
Oude druk
Kavelnr: 16035-2311Conditie: Gebruikt
Fotokunst in wissellijst
Kavelnr: 16035-2376Conditie: Gebruikt
Druk Sunflower Seeds
Kavelnr: 16035-2384Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 16035-2387Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Vintage - X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren