Onderhandse verkoop gehele of gedeelte van een inboedel uit een legaat van een zeer welgestelde Luxemburgse familie aan Artsen zonder Grenzen/ Médecins Sans Frontières. Bieden per kavel is niet mogelijk.

Olieverfschilderij op doek. Stilleven naar Jan Baptist Morel (1662-1732. H90cm/B70cm/.

Kavelnr: 16101-1031

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Françoise Deberdt lithografie. Handgesigneerd en genummerd. Baron Münchhausen - The Boat. In passe-partout en wissellijst. H55cm/B70cm/.

Kavelnr: 16101-1053

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Günther Hermann kleuren ets. Handgesigneerd en genummerd. Gehöft mit olivenbaum. In passe-partout en wissellijst. H71cm/B56cm/.

Kavelnr: 16101-1054

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Paul Wunderlich (1927-2010) lithografie. Gesigneerd en genummerd. Good morning. In passe-partout en wissellijst. H81cm/B67cm/.

Kavelnr: 16101-1058

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Olieverfschilderij op doek. In houten lijst. Aan achterzijde gesigneerd en van informatie voorzien. H114cm/B90cm/.

Kavelnr: 16101-1064

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Rolf Händler 27/74. Gesigneerd. In passe-partout en in wissellijst. H70cm/B100cm/.

Kavelnr: 16101-1072

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Oleografie. Stilleven. Gesigneerd Bacht-91. In houten lijst. H70cm/B95cm/.

Kavelnr: 16101-1073

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Oleografie. Stilleven. Onduidelijk gesigneerd. In houten lijst. H57cm/B70cm/.

Kavelnr: 16101-1074

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Josette Klasen-Zweber olieverfschilderij. Opdoek en in houten lijst. Gesigneerd. H83cm/B103cm/.

Kavelnr: 16101-1080

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Manfred Jung 2 voorstellingen. Metaalprint. Ingesneden en geëtste techniek op koperen plaat. In lijst. H42cm/B42cm/.

Kavelnr: 16101-1104

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Zeefdruk. Jaren '60 zeefdruk bloemen. H51cm/B38cm/.

Kavelnr: 16101-1106

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Henry Lemarie 2 houtsnedes handgesigneerd en genummerd. In passe-partout en in wissellijst. H22cm/B27cm/.

Kavelnr: 16101-1107

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Druk 97/175. Gesigneerd JFj Bos. In wissellijst. H70cm/B50cm/.

Kavelnr: 16101-1110

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Donald Hamilton Fraser "Italian dancer". Nr. 225/250. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H80cm/B61cm/.

Kavelnr: 16101-1111

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Rainer Hercks "Driving Range Rover. Nr. 25/199. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H28cm/B39cm/.

Kavelnr: 16101-1112

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Ikoon. Ikoon op porseleinen tegel nr. 49/2500. In klassieke lijst. H40cm/B33cm/.

Kavelnr: 16101-1116

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Oleografie. Aan achterzijde gesigneerd. In houten lijst. H43cm/B51cm/.

Kavelnr: 16101-1117

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Rainer Hercks "Anakomisches"" kleuren ets. Nr. 121/280. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H38cm/B38cm/.

Kavelnr: 16101-1125

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Rainer Hercks "The rolling clowns" kleuren ets. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H53cm/B44cm/.

Kavelnr: 16101-1126

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Rainer Hercks "Lugengeschichten aristocratisches" kleuren ets. Nr. 19/275. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H48cm/B38cm/.

Kavelnr: 16101-1127

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Rainer Hercks "Der angstliche monarch" kleuren ets. Nr. 19/275. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H44cm/B39cm/.

Kavelnr: 16101-1128

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Guiseppe Colthe olieverfschilderij. Gesigneerd en in houten lijst. H62cm/B72cm/.

Kavelnr: 16101-1146

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Reimund Franke ets met aquatint. 9/50. Gesigneerd en genummerd met potloodin passe-partout en in houten lijst. H25cm/B21cm/.

Kavelnr: 16101-1192

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Schilderij op doek. Gesigneerd M. Moreau. In houten lijst. H80cm/B78cm/.

Kavelnr: 16101-1210

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Olieverfschilderij gesigneerd B. Piasecke. Op doek en in houten lijst. H64cm/B57cm/.

Kavelnr: 16101-1237

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

4 x Dietrich Schuchart. 297/300, 122/300, 123/300, 29/300 in passe-partout en in houten lijst. H38cm/B27cm/.

Kavelnr: 16101-1238

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Achter glas schildering. In klassieke lijst. H51cm/B41cm/.

Kavelnr: 16101-1264

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Schilderij op doek. In octogonale houten lijst. D68cm/.

Kavelnr: 16101-1280

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Olieverfschilderij op doek. In houten lijst. H68cm/B58cm/.

Kavelnr: 16101-1297

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

De echte is beter. Op doek en in houten lijst. H103cm/B83cm/.

Kavelnr: 16101-1304

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Olieverfschilderij op hout. H90cm/B49cm/.

Kavelnr: 16101-1309

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

4 drukken. In passe-partout en in houten lijst. H60cm/B52cm/.

Kavelnr: 16101-1313

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Oude gravure. In passe-partout en in houten lijst. H52cm/B73cm/.

Kavelnr: 16101-1318

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Spiegel in rustieke lijst met kuif. Fraai geleefd spiegelvlak. H120cm/B80cm/.

Kavelnr: 16101-1321

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Druk Chagall. In passe-partout en in wissellijst. H75cm/B85cm/.

Kavelnr: 16101-1350

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

Ernst Fuchs lithografie. Hand gesigneerd en genummerd. H80cm/B62cm/.

Kavelnr: 16101-1354

Kavel sluit: 14 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Locatie: trier

<<<12>>>  Pagina:
<<<12>>>  Pg: