Home > Actieve veilingen > Onderhandse verkoop gehele of gedeelte van een inboedel uit een legaat van een zeer welgestelde Luxemburgse familie aan Artsen zonder Grenzen/ Médecins Sans Frontières. Bieden per kavel is niet mogelijk. > Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D.
Alle kavels Beelden En Sculpturen Boeken Bronzen Beelden En Sculpturen Diversen Fitness Gobelins/Wandtapijten Klokken, E.D. Kristal, E.D. Lampen Meubels Meubels Vintage/Modern Porselein E.D. Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D. Tapijten En Vloerkleden Taxidermi Zilver En Verzilverd
Alle Kavels Beelden En Sculpturen Boeken Bronzen Beelden En Sculpturen Diversen Fitness Gobelins/Wandtapijten Klokken, E.D. Kristal, E.D. Lampen Meubels Meubels Vintage/Modern Porselein E.D. Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D. Tapijten En Vloerkleden Taxidermi Zilver En Verzilverd
Olieverfschilderij op doek
Olieverfschilderij op doek. Stilleven naar Jan Baptist Morel (1662-1732. H90cm/B70cm/.
Kavelnr: 16101-1031Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €0,00
Huidig bod: € 0,00
Locatie: trier
Françoise Deberdt lithografie
Françoise Deberdt lithografie. Handgesigneerd en genummerd. Baron Münchhausen - The Boat. In passe-partout en wissellijst. H55cm/B70cm/.
Kavelnr: 16101-1053Conditie: Gebruikt
Günther Hermann kleuren ets
Günther Hermann kleuren ets. Handgesigneerd en genummerd. Gehöft mit olivenbaum. In passe-partout en wissellijst. H71cm/B56cm/.
Kavelnr: 16101-1054Conditie: Gebruikt
Paul Wunderlich (1927-2010) lithografie
Paul Wunderlich (1927-2010) lithografie. Gesigneerd en genummerd. Good morning. In passe-partout en wissellijst. H81cm/B67cm/.
Kavelnr: 16101-1058Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij op doek. In houten lijst. Aan achterzijde gesigneerd en van informatie voorzien. H114cm/B90cm/.
Kavelnr: 16101-1064Conditie: Gebruikt
Rolf Händler 27/74
Rolf Händler 27/74. Gesigneerd. In passe-partout en in wissellijst. H70cm/B100cm/.
Kavelnr: 16101-1072Conditie: Gebruikt
Oleografie
Oleografie. Stilleven. Gesigneerd Bacht-91. In houten lijst. H70cm/B95cm/.
Kavelnr: 16101-1073Conditie: Gebruikt
Oleografie. Stilleven. Onduidelijk gesigneerd. In houten lijst. H57cm/B70cm/.
Kavelnr: 16101-1074Conditie: Gebruikt
Josette Klasen-Zweber olieverfschilderij
Josette Klasen-Zweber olieverfschilderij. Opdoek en in houten lijst. Gesigneerd. H83cm/B103cm/.
Kavelnr: 16101-1080Conditie: Gebruikt
Manfred Jung 2 voorstellingen
Manfred Jung 2 voorstellingen. Metaalprint. Ingesneden en geëtste techniek op koperen plaat. In lijst. H42cm/B42cm/.
Kavelnr: 16101-1104Conditie: Gebruikt
Zeefdruk
Zeefdruk. Jaren '60 zeefdruk bloemen. H51cm/B38cm/.
Kavelnr: 16101-1106Conditie: Gebruikt
Henry Lemarie 2 houtsnedes handgesigneerd en genummerd
Henry Lemarie 2 houtsnedes handgesigneerd en genummerd. In passe-partout en in wissellijst. H22cm/B27cm/.
Kavelnr: 16101-1107Conditie: Gebruikt
Druk 97/175
Druk 97/175. Gesigneerd JFj Bos. In wissellijst. H70cm/B50cm/.
Kavelnr: 16101-1110Conditie: Gebruikt
Donald Hamilton Fraser "Italian dancer"
Donald Hamilton Fraser "Italian dancer". Nr. 225/250. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H80cm/B61cm/.
Kavelnr: 16101-1111Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Driving Range Rover
Rainer Hercks "Driving Range Rover. Nr. 25/199. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H28cm/B39cm/.
Kavelnr: 16101-1112Conditie: Gebruikt
Ikoon
Ikoon. Ikoon op porseleinen tegel nr. 49/2500. In klassieke lijst. H40cm/B33cm/.
Kavelnr: 16101-1116Conditie: Gebruikt
Oleografie. Aan achterzijde gesigneerd. In houten lijst. H43cm/B51cm/.
Kavelnr: 16101-1117Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Anakomisches"" kleuren ets
Rainer Hercks "Anakomisches"" kleuren ets. Nr. 121/280. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H38cm/B38cm/.
Kavelnr: 16101-1125Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "The rolling clowns" kleuren ets
Rainer Hercks "The rolling clowns" kleuren ets. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H53cm/B44cm/.
Kavelnr: 16101-1126Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Lugengeschichten aristocratisches" kleuren ets
Rainer Hercks "Lugengeschichten aristocratisches" kleuren ets. Nr. 19/275. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H48cm/B38cm/.
Kavelnr: 16101-1127Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Der angstliche monarch" kleuren ets
Rainer Hercks "Der angstliche monarch" kleuren ets. Nr. 19/275. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H44cm/B39cm/.
Kavelnr: 16101-1128Conditie: Gebruikt
Guiseppe Colthe olieverfschilderij
Guiseppe Colthe olieverfschilderij. Gesigneerd en in houten lijst. H62cm/B72cm/.
Kavelnr: 16101-1146Conditie: Gebruikt
Reimund Franke ets met aquatint
Reimund Franke ets met aquatint. 9/50. Gesigneerd en genummerd met potloodin passe-partout en in houten lijst. H25cm/B21cm/.
Kavelnr: 16101-1192Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek
Schilderij op doek. Gesigneerd M. Moreau. In houten lijst. H80cm/B78cm/.
Kavelnr: 16101-1210Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij gesigneerd B. Piasecke
Olieverfschilderij gesigneerd B. Piasecke. Op doek en in houten lijst. H64cm/B57cm/.
Kavelnr: 16101-1237Conditie: Gebruikt
4 x Dietrich Schuchart
4 x Dietrich Schuchart. 297/300, 122/300, 123/300, 29/300 in passe-partout en in houten lijst. H38cm/B27cm/.
Kavelnr: 16101-1238Conditie: Gebruikt
Achter glas schildering
Achter glas schildering. In klassieke lijst. H51cm/B41cm/.
Kavelnr: 16101-1264Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek. In octogonale houten lijst. D68cm/.
Kavelnr: 16101-1280Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij op doek. In houten lijst. H68cm/B58cm/.
Kavelnr: 16101-1297Conditie: Gebruikt
De echte is beter
De echte is beter. Op doek en in houten lijst. H103cm/B83cm/.
Kavelnr: 16101-1304Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij op hout
Olieverfschilderij op hout. H90cm/B49cm/.
Kavelnr: 16101-1309Conditie: Gebruikt
4 drukken
4 drukken. In passe-partout en in houten lijst. H60cm/B52cm/.
Kavelnr: 16101-1313Conditie: Gebruikt
Oude gravure
Oude gravure. In passe-partout en in houten lijst. H52cm/B73cm/.
Kavelnr: 16101-1318Conditie: Gebruikt
Spiegel in rustieke lijst met kuif
Spiegel in rustieke lijst met kuif. Fraai geleefd spiegelvlak. H120cm/B80cm/.
Kavelnr: 16101-1321Conditie: Gebruikt
Druk Chagall
Druk Chagall. In passe-partout en in wissellijst. H75cm/B85cm/.
Kavelnr: 16101-1350Conditie: Gebruikt
Ernst Fuchs lithografie
Ernst Fuchs lithografie. Hand gesigneerd en genummerd. H80cm/B62cm/.
Kavelnr: 16101-1354Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden En Sculpturen - Boeken - Bronzen Beelden En Sculpturen - Diversen - Fitness - Gobelins/Wandtapijten - Klokken, E.D. - Kristal, E.D. - Lampen - Meubels - Meubels Vintage/Modern - Porselein E.D. - Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D. - Tapijten En Vloerkleden - Taxidermi - Zilver En Verzilverd