Home > Toekomstige veilingen > Goederen uit een legaat van een zeer welgestelde Luxemburgse familie aan Artsen zonder Grenzen/ Médecins Sans Frontières . OOZZOO Lunteren > Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D.
Alle kavels Beelden En Sculpturen Boeken Bronzen Beelden En Sculpturen Diversen Fitness Gobelins/Wandtapijten Klokken, E.D. Kristal, E.D. Lampen Meubels Meubels Vintage/Modern Porselein E.D. Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D. Tapijten En Vloerkleden Taxidermi Zilver En Verzilverd
Alle Kavels Beelden En Sculpturen Boeken Bronzen Beelden En Sculpturen Diversen Fitness Gobelins/Wandtapijten Klokken, E.D. Kristal, E.D. Lampen Meubels Meubels Vintage/Modern Porselein E.D. Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D. Tapijten En Vloerkleden Taxidermi Zilver En Verzilverd
If you click on the button with the 3 stripes in the top right corner of the header bar, you can also view our site in German, English, French, Italian and Spanish via the "Show Google Translate bar" button. For the operation of this site you will find information under the tab "i Auction info"
Olieverfschilderij op doek
Olieverfschilderij op doek. Stilleven naar Jan Baptist Morel (1662-1732. H90cm/B70cm/.
Kavelnr: 15854-1031Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €0,00
Huidig bod: € 0,00
Françoise Deberdt lithografie
Françoise Deberdt lithografie. Handgesigneerd en genummerd. Baron Münchhausen - The Boat. In passe-partout en wissellijst. H55cm/B70cm/.
Kavelnr: 15854-1053Conditie: Gebruikt
Günther Hermann kleuren ets
Günther Hermann kleuren ets. Handgesigneerd en genummerd. Gehöft mit olivenbaum. In passe-partout en wissellijst. H71cm/B56cm/.
Kavelnr: 15854-1054Conditie: Gebruikt
Paul Wunderlich (1927-2010) lithografie
Paul Wunderlich (1927-2010) lithografie. Gesigneerd en genummerd. Good morning. In passe-partout en wissellijst. H81cm/B67cm/.
Kavelnr: 15854-1058Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij op doek. In houten lijst. Aan achterzijde gesigneerd en van informatie voorzien. H114cm/B90cm/.
Kavelnr: 15854-1064Conditie: Gebruikt
Stefan Szczesny koperdiepdruk
Kavelnr: 15854-1070Conditie: Gebruikt
Rolf Händler 27/74
Rolf Händler 27/74. Gesigneerd. In passe-partout en in wissellijst. H70cm/B100cm/.
Kavelnr: 15854-1072Conditie: Gebruikt
Oleografie
Oleografie. Stilleven. Gesigneerd Bacht-91. In houten lijst. H70cm/B95cm/.
Kavelnr: 15854-1073Conditie: Gebruikt
Oleografie. Stilleven. Onduidelijk gesigneerd. In houten lijst. H57cm/B70cm/.
Kavelnr: 15854-1074Conditie: Gebruikt
Josette Klasen-Zweber olieverfschilderij
Josette Klasen-Zweber olieverfschilderij. Opdoek en in houten lijst. Gesigneerd. H83cm/B103cm/.
Kavelnr: 15854-1080Conditie: Gebruikt
Manfred Jung 2 voorstellingen
Manfred Jung 2 voorstellingen. Metaalprint. Ingesneden en geëtste techniek op koperen plaat. In lijst. H42cm/B42cm/.
Kavelnr: 15854-1104Conditie: Gebruikt
Zeefdruk
Zeefdruk. Jaren '60 zeefdruk bloemen. H51cm/B38cm/.
Kavelnr: 15854-1106Conditie: Gebruikt
2 x Henry Lemarie
2 x Henry Lemarie. Gesigneerd. In passe-partout en in wissellijst. H22cm/B27cm/.
Kavelnr: 15854-1107Conditie: Gebruikt
Druk 97/175
Druk 97/175. Gesigneerd JFj Bos. In wissellijst. H70cm/B50cm/.
Kavelnr: 15854-1110Conditie: Gebruikt
Donald Hamilton Fraser "Italian dancer"
Donald Hamilton Fraser "Italian dancer". Nr. 225/250. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H80cm/B61cm/.
Kavelnr: 15854-1111Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Driving Range Rover
Rainer Hercks "Driving Range Rover. Nr. 25/199. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H28cm/B39cm/.
Kavelnr: 15854-1112Conditie: Gebruikt
Ikoon
Ikoon. Ikoon op porseleinen tegel nr. 49/2500. In klassieke lijst. H40cm/B33cm/.
Kavelnr: 15854-1116Conditie: Gebruikt
Oleografie. Aan achterzijde gesigneerd. In houten lijst. H43cm/B51cm/.
Kavelnr: 15854-1117Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Anakomisches"" kleuren ets
Rainer Hercks "Anakomisches"" kleuren ets. Nr. 121/280. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H38cm/B38cm/.
Kavelnr: 15854-1125Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "The rolling clowns" kleuren ets
Rainer Hercks "The rolling clowns" kleuren ets. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H53cm/B44cm/.
Kavelnr: 15854-1126Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Lugengeschichten aristocratisches" kleuren ets
Rainer Hercks "Lugengeschichten aristocratisches" kleuren ets. Nr. 19/275. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H48cm/B38cm/.
Kavelnr: 15854-1127Conditie: Gebruikt
Rainer Hercks "Der angstliche monarch" kleuren ets
Rainer Hercks "Der angstliche monarch" kleuren ets. Nr. 19/275. Gesigneerd, in passe-partout en in wissellijst. H44cm/B39cm/.
Kavelnr: 15854-1128Conditie: Gebruikt
Guiseppe Colthe olieverfschilderij
Guiseppe Colthe olieverfschilderij. Gesigneerd en in houten lijst. H62cm/B72cm/.
Kavelnr: 15854-1146Conditie: Gebruikt
Reimund Franke ets met aquatint
Reimund Franke ets met aquatint. 9/50. Gesigneerd en genummerd met potloodin passe-partout en in houten lijst. H25cm/B21cm/.
Kavelnr: 15854-1192Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek
Schilderij op doek. Gesigneerd M. Moreau. In houten lijst.
Kavelnr: 15854-1210Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij gesigneerd B. Piasecke
Olieverfschilderij gesigneerd B. Piasecke. Op doek en in houten lijst. H64cm/B57cm/.
Kavelnr: 15854-1237Conditie: Gebruikt
4 x Dietrich Schuchart
4 x Dietrich Schuchart. 297/300, 122/300, 123/300, 29/300 in passe-partout en in houten lijst. H38cm/B27cm/.
Kavelnr: 15854-1238Conditie: Gebruikt
Achter glas schildering
Achter glas schildering. In klassieke lijst. H51cm/B41cm/.
Kavelnr: 15854-1264Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek. In octogonale houten lijst. D68cm/.
Kavelnr: 15854-1280Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij op doek. In houten lijst. H68cm/B58cm/.
Kavelnr: 15854-1297Conditie: Gebruikt
De echte is beter
De echte is beter. Op doek en in houten lijst. H103cm/B83cm/.
Kavelnr: 15854-1304Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij op hout
Olieverfschilderij op hout. H90cm/B49cm/.
Kavelnr: 15854-1309Conditie: Gebruikt
4 drukken
4 drukken. In passe-partout en in houten lijst. H60cm/B52cm/.
Kavelnr: 15854-1313Conditie: Gebruikt
Oude gravure
Oude gravure. In passe-partout en in houten lijst. H52cm/B73cm/.
Kavelnr: 15854-1318Conditie: Gebruikt
Spiegel in rustieke lijst met kuif
Spiegel in rustieke lijst met kuif. Fraai geleefd spiegelvlak. H120cm/B80cm/.
Kavelnr: 15854-1321Conditie: Gebruikt
Druk Chagall
Druk Chagall. In passe-partout en in wissellijst. H75cm/B85cm/.
Kavelnr: 15854-1350Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden En Sculpturen - Boeken - Bronzen Beelden En Sculpturen - Diversen - Fitness - Gobelins/Wandtapijten - Klokken, E.D. - Kristal, E.D. - Lampen - Meubels - Meubels Vintage/Modern - Porselein E.D. - Schilderijen, Drukkken, Wandversieringen E.D. - Tapijten En Vloerkleden - Taxidermi - Zilver En Verzilverd