In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.
Verzending mogelijk op aanvraag.
17 apr 2021 van 10:00 - 14:00
23 apr 2021 van 10:00 - 14:00
13 Aprilstraat 40
8431 GE, Oosterwolde
*Attentie: aangeboden goederen zijn niet getest; wij adviseren u om naar de kijkdag te komen!
*Voor bezichtiging kunt u zich i.v.m. de corona omstandigheden van te voren aan melden via info@proveiling.nl
*Verzending is mogelijk op aanvraag via info@proveiling.nl