Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > Legaat Artsen Zonder Grenzen
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Legaat Artsen Zonder Grenzen X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Legaat Artsen Zonder Grenzen X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Fürst-Pless-Horn Deluxe (jagdhoorn)
Kavelnr: 16033-2315Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 85,00
Wilkens & Söhne 800 zilveren hengselschaal
Kavelnr: 16033-2142Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 245,00
Hoorn als toeter (doet 't)
Hoorn als toeter (doet 't). Merken op ring. L28cm/252Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2352Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 19,00
Oude loep in fraai montuur en in etui
Kavelnr: 16033-2065Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 17,00
Verzilverde Amerikaanse Deputy U.S. Marshal
Verzilverde Amerikaanse Deputy U.S. Marshal. D8cm/42Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2269Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 13,00
Paar vintage Company asbakken
Kavelnr: 16033-2038Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Massief houten uil
Kavelnr: 16033-2006Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Canon PowerShot G5 5MP Digicam, 4x Optical Zoom Digitale camera
Kavelnr: 16033-2047Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Rozenkwarts gepolijst ei in Wedgwood eierdop
Kavelnr: 16033-2111Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Sodaliet gepolijst ei in Wedgwood eierdop
Kavelnr: 16033-2174Conditie: Gebruikt
Strooier
Kavelnr: 16033-2236Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Paar houten poezen
Kavelnr: 16033-2271Conditie: Gebruikt
Engeltinnen voetschaal
Engeltinnen voetschaal. Aan onderzijde gemerkt. H5cm/L18cm/B13cm/280Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2385Conditie: Gebruikt
Zeer fraai hardhouten Afrikaanse drager
Kavelnr: 16033-2094Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Paar zilverdraad?. brood/bestekmanden
Paar zilverdraad?. brood/bestekmanden. Geen merken gevonden. H6cm/L25cm/B17cm/544Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2146Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Schaalmodel Mercedes Benz
Kavelnr: 16033-2266Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Bburago Rolls-Royce Silvershadow II schaalmodel
Bburago Rolls-Royce Silvershadow II schaalmodel. Schaal 1/24. L19cm/268Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2308Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Berba damestas
Berba damestas. Gemerkt. H14cm/B19cm/D5cm/222Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16033-2345Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Legaat Artsen Zonder Grenzen - X Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren