Kookplaat: Pelgrim IDK785ONY - Inductie kookplaat 80 cm - 5 zones - 10 standen per kookzone - 5 timers met uitschakelfunctie (tot 99 min.) - Restwarmte indicatie - Kookduurbegrenzing - Kinderslot
Afzuigkap: Pelgrim BSK965 MAT - Afzuigkap blokmodel 90cm - 3 aluminium vetfiltercassettesv- verlichting 2x 2,2W LED strips - 4 snelheden - 286-679m3/h - intensiefstand - naloopstand - opfris
Oven 1: Pelgrim MAC824MAT - Multifunctionele oven met magnetronfunctie -14 functies - 127 automatisch programma's - TFT kleurdisplay - tiptoets bediening i.c.m. met draai/drukknop - inverter magentron 90-1000W - stoomschoon programma - Temperatuur regelbaar van 30 – 275 ºC
Koelkast Pelgrim KK2122K - 22 cm hoge inbouw koelkast - Heldere en energiezuinige LED verlichting - 4 deurbakken - 5 plateaus van veiligheidsglas waarvan 4 in hoogte verstelbaar - Automatisch ontdooien - royale groentelade - Soft-Close
Vriezer Pelgrim PVD25088L - Vrieskast (88 cm) - inhoud 95 liter - LED indicatiemeter - snel vriezen functie - 4 vrieslades - deur zelfsluitend binnen hoek van 20°
Werkblad: Kunststof werkblad met stootvaste abs werkbladrand - werkbladhoogte ca. 94 cm - kleur Decor leisteen grijs
Spoelbak: Strakke vierkante spoelbak met plateau voor kraan - kleine hoekradius - RVS met
Kranen: Quooker drie-in-één kraan, koud, warm en kokend water - RVS utvoering - Exclusief boiler
Conditie: Showmodel
Bijzonderheden: U dient deze kavel zelf te demonteren - Zonder afgebeelde accessoires / materialen (Diversen) op en in de keuken.
Ter waarde van: € 184335
Productbeschrijving: Een tijdloze functionele Duitse kwaliteitskeuken met heel veel bladwerkruimte - keuken is voorzien van 2 90 cm brede korvenkasten met totaal 4 uittrekkorven, 2 laden en een kunststof royale bestekindeling – hoekonderkast met “leMansysteem”, d.w.z. 2 stuks volledig uitzwenkbare wegzetplateaus - Apparatenwand uitgevoerd met afdekpaneel en stollenwanden zodat deze ook solitair geplaatst kan worden - Front vaatwasser is beschadigd - nieuw vaatwasserfront wordt meegeleverd - laden en deuren voorzien van soft close - Doos met montageaccessoires en handleidingen separaat meegeleverd - Dit is een jonge showroomkeuken die wegens verhuizing weggaat, eventuele uitbreidingen aan de keuken zijn in overleg mogelijk.
Demontage: Demontage en bezorging van deze keuken is mogelijk. Neemt u contact op met onze servicedesk via: info@proveiling.nl voor meer informatie.
Conditie: Showroommodel
Garantie: Wettelijke fabrieksgarantie'>