Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d.. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > Beelden, Sculpturen, E.D.
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Colliers, Halssieraden, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Colliers, Halssieraden, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Bronzen "Te lang denken is ook niet goed" op bronzen basement
Kavelnr: 16212-1163Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 30,00
Brons "overwinning van de mens met techniek"
Brons "overwinning van de mens met techniek" . H27cm/1690Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1107Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Oude Chinees in hout gesneden wijze
Oude Chinees in hout gesneden wijze. H11cm/B14cm/210Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1115Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
In hardhout gesneden Oosterse wijze
In hardhout gesneden Oosterse wijze. H28cm/616Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1133Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Paar goudvergulde antieke beelden op sokkel
Kavelnr: 16212-1138Conditie: Gebruikt
Aardewerk Quan Yin
Kavelnr: 16212-1166Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Bronzen beeld op marmeren basement
Kavelnr: 16212-1181Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €18,00
Huidig bod: € 18,00
Olijfhouten beeld Chinese Visserman
Kavelnr: 16212-1207Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kavelnr: 16212-1247Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Naïef in hout gestoken schildpad
Naïef in hout gestoken schildpad. L14cm/166Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1265Conditie: Gebruikt
2 hardhouten Afrikaanse snijwerken
Kavelnr: 16212-1282Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 16212-1311Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden Afrikaanse vrouw
In hardhout gesneden Afrikaanse vrouw. H39cm/500Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1333Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden krokodil
In hardhout gesneden krokodil. L33cm/170Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1354Conditie: Gebruikt
Hardhouten rhinoceros
Kavelnr: 16212-1371Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Metalen vogel
Metalen vogel. H23cm/B30cm/444Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-1393Conditie: Gebruikt
Marmeren buste Egyptische koningin Nefertiti
Kavelnr: 16212-7114Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden vogel
In hardhout gesneden vogel. H12cm/68Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7122Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 16212-7134Conditie: Gebruikt
Boeddha
Boeddha. Resin. H5cm/42Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7136Conditie: Gebruikt
Bronzen bok
Bronzen bok. H7cm/128Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7151Conditie: Gebruikt
Metalen mier
Metalen mier. L10cm/42Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7154Conditie: Gebruikt
Sculptuur hart in hand
Kavelnr: 16212-7161Conditie: Gebruikt
Chinese Happy Bhoedda
Kavelnr: 16212-7187Conditie: Gebruikt
4 kristallen eendjes
4 kristallen eendjes. L5cm/132Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7197Conditie: Gebruikt
3 egeltjes
3 egeltjes. L6cm/108Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16212-7198Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Colliers, Halssieraden, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren