Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > Beelden, Sculpturen, E.D.
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Blanc de Chine Quan Yin
Kavelnr: 16105-1309Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Matrouska pop
Kavelnr: 16105-1364Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 9,00
Zeer fraai in coromandelhout gesneden tempeldanseres
Kavelnr: 16105-1132Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Beeld jochie
Kavelnr: 16105-1148Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Aardewerk vaas
Kavelnr: 16105-1170Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Brons/messing Toetanchamon buste
Brons/messing Toetanchamon buste. H24cm/1455Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16105-1175Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
In coromandelhout gesneden Oosterse figuur
Kavelnr: 16105-1179Conditie: Gebruikt
Aardewerk Chinese beelden van Fu, Lu en Shou. Aan onderzijde gemerkt
Kavelnr: 16105-1206Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
In hardhout gesneden Ganesha
Kavelnr: 16105-1215Conditie: Gebruikt
Beeld hond
Kavelnr: 16105-1223Conditie: Gebruikt
In hout gesneden Oosterse tempelwachter
Kavelnr: 16105-1239Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Biscuit porseleinen jongentje
Kavelnr: 16105-1268Conditie: Gebruikt
2 engelen
Kavelnr: 16105-1273Conditie: Gebruikt
Bijzonder gestilede laqué houten figuur
Kavelnr: 16105-1335Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Geglazuurd gipsen beeld van een man
Kavelnr: 16105-1337Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden Afrikaans muzikant
In hardhout gesneden Afrikaans muzikant. H35cm/340Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16105-1349Conditie: Gebruikt
Zeer fraai in hout gesneden Madonna
Kavelnr: 16105-7120Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 7,00
Paar in hout gesneden beren als boekensteun
Paar in hout gesneden beren als boekensteun. H14cm/572Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16105-7163Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Vintage - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren