Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > Beelden, Sculpturen, E.D.
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Bronzen houtsnip op houten basement
Kavelnr: 16103-1152Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 13,00
Mysterieus bronzen beest
Mysterieus bronzen beest. H8cm/B10cm/240Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7113Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Bronzen moeder met kind op marmeren basement
Kavelnr: 16103-1139Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Gesigneerd bronzen beeld van een zittende vrouw
Kavelnr: 16103-1157Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Heel gedetailleerd in hout gesneden Madonna met kind
Kavelnr: 16103-1166Conditie: Gebruikt
Oude Chinees in hout gesneden wijze
Oude Chinees in hout gesneden wijze. H11cm/B14cm/210Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1115Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
In hardhout gesneden Oosterse wijze
In hardhout gesneden Oosterse wijze. H28cm/616Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1133Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Olijfhouten beeld Chinese Visserman
Kavelnr: 16103-1207Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Naïef in hout gestoken schildpad
Naïef in hout gestoken schildpad. L14cm/166Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1265Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
2 hardhouten Afrikaanse snijwerken
Kavelnr: 16103-1282Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
In hardhout gesneden Afrikaanse vrouw
In hardhout gesneden Afrikaanse vrouw. H39cm/500Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1333Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden krokodil
In hardhout gesneden krokodil. L33cm/170Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1354Conditie: Gebruikt
Bronzen zittende Boeddha
Kavelnr: 16103-1361Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Hardhouten rhinoceros
Kavelnr: 16103-1371Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Metalen vogel
Metalen vogel. H23cm/B30cm/444Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1393Conditie: Gebruikt
Marmeren buste Egyptische koningin Nefertiti
Kavelnr: 16103-7114Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden vogel
In hardhout gesneden vogel. H12cm/68Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7122Conditie: Gebruikt
Boeddha
Boeddha. Resin. H5cm/42Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7136Conditie: Gebruikt
Metalen mier
Metalen mier. L10cm/42Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7154Conditie: Gebruikt
3 ijzeren lieveheersbeestjes
3 ijzeren lieveheersbeestjes. L8cm/92Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7155Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Sculptuur hart in hand
Kavelnr: 16103-7161Conditie: Gebruikt
Chinese Happy Bhoedda
Kavelnr: 16103-7187Conditie: Gebruikt
Antiek? Afrikaans bronzen? beeldje
Antiek? Afrikaans bronzen? beeldje. L5cm/132Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7197Conditie: Gebruikt
Antiek? Afrikaans bronzen? beeldje. L6cm/108Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7198Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren