In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse restanten en (partij) goederen i.v.m. overschot te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: professionele generators 8500 watt; complete gereedschapskarren 226-delig; hoge kwaliteit werkschoenen; koffers; grote reistassen; boodschappenwagentjes; 3D schilderijen met verlichting en bewegend beeld; complete navigatiesystemen; nieuwe ultra dunne tablets; Telekids tablets; gebruikte werkende laptops met wifi, accu en opladers; diverse partijen voor handelaren waaronder: een complete kavel met outlet bankstellen ca. 140 stuks! Einddatum veiling is gewijzigd!
06 dec 2014 van 11:00 - 16:00
20 dec 2014 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden Leeuwen
Locatie: Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de Formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur).
Voor meer vragen over de verzamelkavel outlet bankstellen, kunt u mailen naar leoleendert@hotmail.com