Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > Antiek, Oud Of Gewoon Mooi
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antieke Ansicht/(Prent)Briefkaarten 4 Beelden En Sculpturen Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Legaat Artsen Zonder Grenzen Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antieke Ansicht/(Prent)Briefkaarten 4 Beelden En Sculpturen Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Legaat Artsen Zonder Grenzen Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Brons messing bloem kandelaar
Brons messing bloem kandelaar. H5cm/D11cm/142Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2544Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Antieke bijbel in lederen kaft
Antieke bijbel in lederen kaft . Met slot. H13cm/B8cm/D4cm/328Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2673Conditie: Gebruikt
Antieke theepot. Deksel los
Antieke theepot. Deksel los. H19cm/B20cm/360Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2533Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Paar antieke boekjes
Paar antieke boekjes. H19cm/B11cm/324Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2678Conditie: Gebruikt
Antieke door Kunst & Kitsch rond 1800 gedateerde tegel
Kavelnr: 16076-2765Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
6 koperen schalen met gedreven decor
6 koperen schalen met gedreven decor. H5cm/D12cm/368Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2512Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Antieke koperen snebkan
Antieke koperen snebkan. H22cm/312Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2513Conditie: Gebruikt
Ajourgezaagd schaaltje
Ajourgezaagd schaaltje. H13cm/D14cm/62Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2537Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Tinnen lepelvaas met lepeltjes
Tinnen lepelvaas met lepeltjes. Aan onderzijde gemerkt. H9cm/D9cm/306Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2609Conditie: Gebruikt
Bronzen menora
Bronzen menora. H23cm/B22cm/1300Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2676Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Vintage Corgi Qualitoys Turbine Truck
Vintage Corgi Qualitoys Turbine Truck. L12cm/128Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2683Conditie: Gebruikt
Gemengde techniek
Kavelnr: 16076-2710Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Oud blik
Oud blik. H9cm/L18cm/B15cm/236Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16076-2897Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Antieke Ansicht/(Prent)Briefkaarten 4 - Beelden En Sculpturen - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren