Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen (incl. legaat aan Artsen zonder Grenzen) e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > Alle kavels
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Sextant
Sextant. H13cm/L23cm/B23cm/1265Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1113Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 35,00
Bronzen houtsnip op houten basement
Kavelnr: 16103-1152Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 13,00
Antiek brons/koperen handwarmer
Antiek brons/koperen handwarmer. H9cm/L12cm/B10cm/304Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1138Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 12,00
Vreemd gevormde brons/messing staande asbak
Vreemd gevormde brons/messing staande asbak. H11cm/B12cm/584Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1236Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 11,00
4 Makkum schotels
Kavelnr: 16103-1370Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Mysterieus bronzen beest
Mysterieus bronzen beest. H8cm/B10cm/240Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7113Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 9,00
Tinnen peper en zoutstel
Tinnen peper en zoutstel. Aan onderzijde gemerkt. H10cm/252Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7119Conditie: Gebruikt
Tinnen kruitbus
Tinnen kruitbus. H17cm/268Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7192Conditie: Gebruikt
Bronzen moeder met kind op marmeren basement
Kavelnr: 16103-1139Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Gesigneerd bronzen beeld van een zittende vrouw
Kavelnr: 16103-1157Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Heel gedetailleerd in hout gesneden Madonna met kind
Kavelnr: 16103-1166Conditie: Gebruikt
Antieke Indische kris
Antieke Indische kris. L49cm/460Gr. Verwachte opbrengst € 75,00 - € 125,00. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1186Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 80,00
Antieke Indische kris. L48cm/308Gr. Verwachte opbrengst € 75,00 - € 125,00. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1226Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 17,00
Antiek Indisch dubbelschede mes
Antiek Indisch dubbelschede mes. L27cm/1180Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1247Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Origineel Masai neksieraad
Kavelnr: 16103-1257Conditie: Gebruikt
Chinese lakstempel in kist
Kavelnr: 16103-1264Conditie: Gebruikt
Oude/antieke koperen betelnoot in etui
Oude/antieke koperen betelnoot in etui. H7cm/116Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1274Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Julviezar handgemaakte lederen tas
Julviezar handgemaakte lederen tas. H50cm/L14cm/B14cm/742Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1288Conditie: Gebruikt
Koperen dekselasbak
Koperen dekselasbak. D13cm/260Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1346Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
12 zilveren(169gr) vorken in cassette
Kavelnr: 16103-1366Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 30,00
Hiasan Kujang Kaligrafi Tembaga
Hiasan Kujang Kaligrafi Tembaga. H8cm/B28cm/284Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1387Conditie: Gebruikt
Antieke bronzen notenkraker
Antieke bronzen notenkraker. L28cm/274Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7123Conditie: Gebruikt
Antieke bronzen opiumpijp
Antieke bronzen opiumpijp. L26cm/372Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7126Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Chinese lakstempelset in kist
Kavelnr: 16103-7127Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
1 persoons koperen klepasbak
1 persoons koperen klepasbak. H8cm/122Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7134Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 4,00
Antieke koperen opiumpijp
Kavelnr: 16103-7139Conditie: Gebruikt
Zilveren duim
Zilveren duim. Gemerkt als op foto's. L13cm/14Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7145Conditie: Gebruikt
Zilveren armband
Zilveren armband. Gemerkt als op foto's. L20cm/32Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-7146Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €14,00
Huidig bod: € 16,00
Extra veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Kavelnr: 16103-0001Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Miniatuur brons/messing kassa
Miniatuur brons/messing kassa. H12cm/L8cm/B9cm/1000Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1109Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Die-cast schaalmodel Hummer
Die-cast schaalmodel Hummer. L12cm/128Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1110Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Oude Chinees in hout gesneden wijze
Oude Chinees in hout gesneden wijze. H11cm/B14cm/210Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1115Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Antieke bronzen juffrouw
Antieke bronzen juffrouw. H22cm/B40cm/1795Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1119Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Pierrot popje
Pierrot popje. H18cm/D12cm/46Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1131Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
In hardhout gesneden Oosterse wijze
In hardhout gesneden Oosterse wijze. H28cm/616Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 16103-1133Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Peltrato tinnen litermaat
Kavelnr: 16103-1136Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren