Veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen met o.a. laptops; tablets & diverse goederen etc.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: professional generators 8500W; gereedschapskarren 226 delig; faillissement partij bio ethanol wandhaarden – diverse kleuren (wordt ook aangeboden als verzamelkavel); hoge kwaliteit werkschoenen; diverse partijen voor handelaren; complete outlet kavel met website en voorraad; werkschoenen; waterornamenten; koffersets; grote reistassen; boodschappenwagentjes; 3d-schilderijen met verlichting en bewegend beeld; diverse badkleding van hoge kwaliteit; verstelbare skeelers; navigatiesystemen; nieuwe ultra dunne en telekids tablets met Wifi; goed werkende laptops met Wifi, compleet met accu en opladers etc.

*Veilinglocatie bevindt zich aan de Van heemstraweg tussen huisnummer 34 en 34a. Door het hek rijden na ca. 100mtr staat er een bord van Proveiling aan de weg. Vervolgens ziet u aan de rechterzijde een grote deur waar ook ProVeiling op staat.

Aantal kavels:
480

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 14 januari 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

Van Heemstraweg 34
6658KH, Beneden-Leeuwen

3D Schilderij

14 jan 2015 20:00 Gesloten

Adidas Huispak Neon

14 jan 2015 20:05 Gesloten

Adidas Legging

14 jan 2015 20:10 Gesloten

Badkleding

14 jan 2015 20:15 Gesloten

Bevestiging Materiaal

14 jan 2015 20:20 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

14 jan 2015 20:25 Gesloten

Blender

14 jan 2015 20:30 Gesloten

Bootschappen Wagentje

14 jan 2015 20:35 Gesloten

14 jan 2015 20:40 Gesloten

Gebruikte Skeelers

14 jan 2015 20:45 Gesloten

Generator

14 jan 2015 20:50 Gesloten

Gereedschapkar

14 jan 2015 20:55 Gesloten

Helikopter Bestuurbaar

14 jan 2015 21:00 Gesloten

Jurken

14 jan 2015 21:05 Gesloten

Koffer Sets

14 jan 2015 21:10 Gesloten

Kookplaat

14 jan 2015 21:15 Gesloten

Laarzen

14 jan 2015 21:20 Gesloten

Laptop

14 jan 2015 21:25 Gesloten

Navigatie

14 jan 2015 21:30 Gesloten

Partij

14 jan 2015 21:35 Gesloten

Skeelers Nieuw

14 jan 2015 21:40 Gesloten

Sport Tas

14 jan 2015 21:45 Gesloten

Tablet

14 jan 2015 21:50 Gesloten

Telekids Tablat Blauw

14 jan 2015 21:55 Gesloten

Telekids Tablat Roze

14 jan 2015 22:02 Gesloten

Tuinset

14 jan 2015 22:05 Gesloten

Velgen

14 jan 2015 22:10 Gesloten

Verzamelkavel

14 jan 2015 22:15 Gesloten

Voertuigen

14 jan 2015 22:20 Gesloten

Voeten Bankje

14 jan 2015 22:25 Gesloten

Werkschoenen

14 jan 2015 22:30 Gesloten